Prozvoňte, zavoláme Vám zpět – 725 234 494

Napište nám, odpovíme do 24 hodin – info@nemamdluh.cz

DLUHOVÝ A MAJETKOVÝ AUDIT

je stěžejní a komplexní soubor zjištění poměru dluhů a majetku klienta

DLUHOVÝ A MAJETKOVÝ AUDIT

vychází ze zjištění a prověření dluhů – závazků, proto DLUHOVÉMU AUDITU vždy předchází ZJIŠTĚNÍ DLUHŮ. Díky službě ZJIŠŤOVÁNÍ DLUHŮ najdeme všechny dluhy a závazky klienta, zjistíme jejich aktuální dlužné částky, věřitele a stav dluhu.

Porovnáním majetku a příjmu dlužníka se zjištěnými závazky klienta, následně vyhodnotíme a provedeme přezkoumání a vyhodnocení a toto předáváme klientovi,ten obdrží ucelený přehled svých dluhů – závazků s výsledkem DLUHOVÉHO A MAJETKOVÉHO AUDITU s doporučením. Výsledek DLUHOVÉHO AUDITU je předáván jak v tištěné podobě, tak i v elektronické verzi.

Doporučením DLUHOVÉHO AUDITU může být například Návrh na oddlužení, nebo sloučení závazků, prodej majetku a vypořádání závazků atd. Pouze kombinací služeb ZJIŠŤOVÁNÍ DLUHŮ  a DLUHOVÉHO AUDITU,  klient získává ucelenou a komplexní analýzu svých závazků a majetku.

Výstupem DLUHOVÉHO AUDITU je vlastně klient připraven k podání Návrhu na oddlužení, kdy klient zná všechny své závazky, zná v jakém stavu závazky jsou a zná i aktuální dlužné částky svých závazků, má doložen příjem a majetek.

Co to je DLUHOVÝ AUDIT ?

Dluhový audit Vám dokáže najít VŠECHNY VAŠE DLUHY, díky DLUHOVÉMU AUDITU zjistíme AKTUÁLNÍ DLUŽNOU ČÁSTKU Vašich dluhů. s DLUHOVÝM AUDITEM můžete dále pracovat, například refinancovat Vaše závazky do jednoho s menší splátkou, také je vynikající jako podklad pro úspěšné podání NÁVRHU NA ODDLUŽENÍ

 Pro koho je dobrý DLUHOVÝ AUDIT ?

DLUHOVÝ AUDIT je pro každého, kdo má pochybnosti zda někde nemá z minulosti nějaké dluhy. Pro každého kdo pochybuje o svých minulých závazcích a není si jist zda jsou všechny splaceny. Pro každého kdo chce mít klid a jistotu, že má své dluhy pod kontrolou. Pro každého kdo potřebuje potvrzení o bezdlužnosti, nebo naopak zjistit dluhy pro úspěšné podání NÁVRHU NA ODDLUŽENÍ

K čemu je DLUHOVÝ AUDIT ?

Váš DLUHOVÝ AUDIT vám velice dobře poslouží zejména při žádosti o hypotéku, půjčku nebo úvěr a nebo konsolidaci úvěrů, dále při správním řízení při rozvodu nebo sepsání předmanželské smlouvy, určitě oceníte DLUHOVÝ AUDIT při podání žádosti o oddlužení a pod.

 S DLUHOVÝM AUDITEM se ve světě financí určitě neztratíte