Prozvoňte, zavoláme Vám zpět – 725 234 494

Napište nám, odpovíme do 24 hodin – info@nemamdluh.cz

Kontaktujte nás

Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář,

budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na postupu vyhledávání dluhů

Už jen tři kroky

Hledání dluhů pokračuje ve třech základních krocích:

1) Sepsání smlouvy

2) Vyhledáme Vám všechny dluhy

3) Vytvoříme Vám dluhový audit

Sepsat žádost - smlouvu

Domluvíme si bezplatnou konzultaci, na které se dozvíte, co za vás zařídíme a jak budeme postupovat. Uzavřete s námi smlouvu a poskytnete nám zmocnění k jednání za vás

Najít dluhy

Oslovíme všechny nejčastější a nejvýznamnější potenciální věřitele (banky, spořitelny, spořitelní družstva, nebankovní úvěrové společnosti, zdravotní pojišťovny, orgány státní správy, exekutory, soudy, dodavatele energií, telekomunikační společnosti a mnoho dalších). Zjistíme vaše dluhy. Zpravidla na to potřebujeme několik málo dnů, ale může se to i prodloužit.

Vytvoření Dluhového auditu

Připravíme vám kvalitní a úplný přehled dluhů, které prověříme. Vypracujeme vám majetkový a dluhový audit. Předáme vám přehled dluhů v ucelené a přehledné elektronické podobě uzpůsobený ke snadnému a okamžitému použití. Například pro oddlužení.

Službou

VYHLEDÁVÁNÍ DLUHŮ

získáváte

S dluhy to není jednoduché

Zjistit jestli náhodnou někde něco nedlužíte, bohužel není zcela jednoduché. Neexistuje žádný centrální registr nebo evidence, kde by se daly jednoduše dohledat všechny dluhy nebo neuhrazené závazky, které byste mohli mít.

Zjistit, kde všude máte dluhy, můžete jedině tak, že postupně zkontrolujete různé registry a databáze. Nebo si to ověříte přímo u firem, u kterých byste potencionálně mohli něco dlužit.

Ani čistý výpis z registru nakonec nemusí znamenat, že nikde nic nedlužíte. Různé registry mají různá pravidla. Někam se zadávají všechny dluhy, které jsou třeba už jen 30 dní (měsíc) po splatnosti. Do jiných, firmy posílají záznamy o pohledávkách, až od určité výše dluhu nebo po delší době.

Nemůžete se spoléhat ani na to, že vám firma, které něco dlužíte, pošle nějakou upomínku. Jednak to není tak úplně její povinnost, u malých dluhů to ani firmy nedělají, protože by je poštovné stálo příliš velkou částku (v porovnání s výší dluhu). A navíc většina účtů, faktur nebo upomínek se posílá elektronicky (často pak jen emailem, u kterého nikdy nemáte 100% jistotu, že dorazí v pořádku). Nebo se posílá poštou, ale zpravidla jen “obyčejně”, a takový dopis se také může kdykoliv “zatoulat”.

Jak zjistit dluhy které jsou v registrech

V České republice jsou aktuálně 4 důležité registry, které jsou oficiální a věrohodné. Kromě nich se dá na internetu najít i řada dalších více či méně pochybných registrů, ale těm se spíše vyhněte. Buď mají data z registrů, které vám budou k ničemu, nebo obsahují jen nesmysly, a snaží se z vás vytáhnout peníze. 

Které registry byste si měli zkontrolovat

Následující 4 registry jsou provozovány přímo ze zákona (CEE, BRKI, NRKI, SOLUS) a jsou tedy vysoce důvěryhodné. Všechny uvedené registry umožňují vystavení výpisu, buď elektronicky, nebo písemně (poštou). Všechny výpisy jsou ale zpoplatněny. 

Bankovní registr klientských informací 
(BRKI)

Kdy si nechat vystavit výpis z bankovního registru = pokud jste někdy v minulosti/současnosti měli/máte nějaký úvěrový produkt typu bankovní půjčka, úvěr, kontokorent, hypotéka, kreditní karta apod.

 • cbcb.cz nebo webová stránka. www.kolikmam.cz
 • Oficiální registr, ve kterém si především české banky vyměňují informace o klientech
 • Jsou zde informace o tom, že máte nějaký úvěrový produkt, v jaké výši, a jak ho splácíte
 • Jsou zde i informace o tom, že jste o nějaký podobný úvěrový produkt žádali, a s jakým výsledkem
 • Informace jsou zde po celou dobu, co splácíte, a pak ještě 4 roky navíc (pokud nezaplatíte, pak je dluh evidován do jeho zaplacení, nebo do ukončení vymáhání a ještě další 4 roky)
 • Výpis je možné dostat elektronicky nebo poštou
 • Cena za elektronický výpis je 100 Kč
 • Papírový výpis stojí 200 Kč
 • Vyřízení do několika hodin (elektronicky) nebo dní (poštou)

Nebankovní registr klientských informací (NRKI)

Kdy si nechat vystavit výpis z nebankovního registru = pokud jsme měli auto na splátky nebo na leasing, pokud jste si koupili nějaké zboží na splátky, pokud jste měli nějakou nebankovní půjčku, pokud jste si vzali nějakou krátkodobou mikro půjčku či půjčku před výplatou apod.

 • cbcb.cz nebo webová stránka .www.kolikmam.cz
 • Oficiální registr nebankovních úvěrových společností, kde si společnosti vyměňují informace o klientech a evidují případné neuhrazené závazky (jedná se o společnosti jako ŠkoFIN, COFIDIS, Home Credit, Essox, Provident, Zonky, Benefi, Kreditech, Zaplo, PRONTO CREDIT, PROFI CREDIT, MONETA Leasing, Raiffeisen – Leasing, Erste Leasing, Toyota Financial Services, ČSOB Leasing, MONETA Auto aj.)
 • Informace jsou zde po celou dobu, co splácíte a pak ještě 4 roky navíc
 • Výpis je možné dostat elektronicky nebo poštou
 • Cena za elektronický výpis je 100 Kč
 • Papírový výpis stojí 200 Kč
 • Vyřízení do několika hodin (elektronicky) nebo dní (poštou)

SOLUS (zájmové sdružení právnických osob)

Kdy si nechat vystavit výpis z registru SOLUS = pokud jste měli nějaký nákup na splátky nebo nebankovní půjčku, pokud můžete mít nějakou pohledávku v platbách za mobilní telefon, pevnou linku, kabelovou televizi, internet, elektřinu, plyn vodu apod.

 • www.solus.cz
 • Registr sdružuje různé české firmy – vodárny, distributory plynu, elektřiny, mobilní operátory, poskytovatele internetu nebo kabelové televize, různé společnosti poskytující nebankovní půjčky či nákupy na splátky
 • Jsou zde shromažďovány pouze negativní informace
 • Výpis je možné dostat elektronicky nebo poštou
 • Cena za výpis s jednorázovým SMS kódem je 30 Kč + 99 Kč za výpis
 • Papírový výpis stojí 200 Kč

CEE (centrální evidence exekucí)

Centrální evidence exekucí je provozována exekutorskou komorou a eviduje všechny aktivní (neukončené) exekuce. Resp. pro přesnost to nejsou všechny exekuce v ČR. CEE neobsahuje údaje o výkonech rozhodnutí vedených soudy, exekucích vedených orgány státní správy a samosprávy, finančními orgány či zdravotními pojišťovnami, všechny ostatní ano.

Kdy si nechat vystavit výpis z registru exekucí = asi kdykoliv, nikdy nevíte, jestli někdo nezneužil vaše osobní údaje (zvláště pokud jste třeba někdy v minulosti ztratili občanku nebo třeba řidičák). Nebo pokud si nejste jisti staršími dluhy, jestli jste je zaplatili nebo ne.

 • www.ceecr.cz
 • Databáze všech exekucí vymáhaných členy exekutorské komory (viz výše, nemusí zde být všechny exekuce)
 • Pouze aktivní exekuce, ty ukončené se mažou
 • Výpis buď elektronicky přes web CEE nebo v papírové podobě přes CzechPoint na České poště
 • Cena za prověření na webu CEE stojí 60 Kč za přístupové údaje + 60 Kč za každé hledání (pro kompletní prověření může být potřeba více než jedno hledání, výsledná cena tak mže být i 300 – 500 Kč)
 • V tištěné podobě na CzechPoint stojí výpis 60 Kč za jednu stránku (opět jich může být několik)

Bohužel, nikdy nemáte jistotu, že máte všechny dluhy zjištěny. Pokud chcete mít 100% jistotu kontaktujte nás, my Vám již dluhy najdeme